Chcesz kroczyć Prostą drogą do Kariery? Biuro Karier Politechniki Krakowskiej wspiera studentów na tej drodze od 1997 roku. Jego działalność ma na celu pomoc studentom w skutecznym poszukiwaniu pracy i rozwoju zawodowym, poprzez prowadzenie szkoleń i doradztwo indywidualne. Jest także organizatorem Inżynierskich Targów Pracy Politechniki Krakowskiej.

 

Biuro pełni również funkcję pośrednika między studentami a pracodawcami. Na stronie internetowej Biura Karier PK znajdują się interesujące oferty pracy oraz praktyk i staży, pochodzące od uznanych firm, m.in. TeamQuest, Hays Poland, IBM, Comarch, DIPOL, Alior Banku, Stowarzyszenia WIOSNA, Work Service, WEBCON, Grupy Onet.pl, Clifford Thames oraz Politechniki Krakowskiej i Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

Biuro Karier to dobre miejsce do poszukiwania pierwszej pracy  ̶  oferty są dostosowane do profilu Uczelni, a jego pośrednictwo daje gwarancję bezpieczeństwa  ̶ dzięki temu istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że pracodawca nie wywiąże się ze swoich zobowiązań wobec Ciebie jako pracownika/stażysty/praktykanta.

 

Poszukiwanie pracy jest zawsze stresującym przeżyciem, zwłaszcza kiedy jest się studentem lub świeżo upieczonym absolwentem i nie posiada się żadnego doświadczenia zawodowego. Pracownicy Biura Karier pomogą Ci znaleźć ofertę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom zawodowym oraz przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej. Z Biurem Karier PK rozpoczynanie kariery jest znacznie prostsze.

 

 

Zapraszamy do 

 

Biura Karier PK